• Vajad kohest lukuabi?
  • Helista: +37256560116
  • urmas@tepslukk.ee
  • Zeppelini keskuses
  • Zeppelini keskus, Turu 14 51013 Tartu
  • E-R 10-19, L 10-16

Ukseautomaatika

Oleme juba aastakümneid tegelenud liug- ja käändukseautomaatikate remondi, hoolduse, paigalduse ja müügiga.

Oleme Tartus ja Lõuna-Eestis suurimate kogemustega firma liug- ja käändukseautomaatikate vallas.

Meie firma on paigaldanud suurema osa Tartus ja Lõuna-Eestis kaubakeskustes ja toidupoodides töötavatest ukseautomaatikatest, nagu näiteks:Lõunakeskuses, Kvartalis, Eedeni keskuses, Tartu Kaubamajas, Taskus, enamikes Konsumi ja Coop kauplustes , enamikes Maxima kauplustes, enamikes Selveri kauplustes, mitmetes Olerexi, Alexela ja Tartu Terminali tanklates/teenindusjaamades ja paljudes muudes kohtades.

Tänu oma pikaajalisele ja laialdasele kogemusele oskame vanadel objektidel mõistlikult ja kiiresti olemasolevaid automaatikaid remontida ja uutel objektidel vastavalt tingimustele ja vajadustele sobivat ja vastupidavat automaatikat soovitada ja kvaliteetselt paigaldada.

Ukseautomaatika hind varieerub väga oluliselt vastavalt automaatika tüübist ja olukorra vajadusest. Kirjutage meile ja siis saame teha teile vastavalt olukorrale ja vajadustele personaalse pakkumise!

Küsi Hinnapakkumist

Ukseautomaatikal on mitmed komponendid, mis ajapikku võivad vajada remontimist, reguleerimist või vajadusel välja vahetamist. Tihtipeale vajab ukseautomaatika korralikuks funktsioneerimiseks ka hooldust, mis näeb ette automaatika puhastamist, reguleerimist ja komponentide kontrollimist. Kui soovite ukseautomaatika remonti või hooldust, siis helistage või kirjutage meile. Lisaks pakume ka hoolduslepinguid, mis näevad ette vastavalt lepingule määratud korrapäralised automaatika hooldused.

Küsi Hoolduslepingut

Pakume remonti, hooldust, paigaldust ja müüki järgmistele ukseautomaatika kaubamärkidele:

© 2018 Teps-Lukk OÜ

See veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades meie veebilehte, nõustud küpsistega. Loe siit! Nõustun